Menu  

   

Effector Kielce w naszej szkole

Szczegóły

W dniu 27.04.2017 gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli klubu siatkarskiego EFFECTOR Kielce w osobach fizjoterapeuty i trenera przygotowania motorycznego p. Dawida Gaduli oraz p. Jacka Ziemnickiego  przyjmującego drużyny Effectora. Spotkanie to odbyło się w ramach realizacji programu dla szkół "Żyj z pasją i zdrowo, na sportowo". Przez cały sezon 2016/2017 wraz z zaprzyjaźnioną grupą licealistów wspieraliśmy zespół EFFECTORA Kielce swoim sportowym dopingiem. Teraz zawodnicy naszego rodzimego reprezentanta w Plus Lidze przyjechali, aby przeprowadzić z naszą młodzieżą pokazowy trening i rozegrać mecz. Emocji i walki sportowej nie brakowało. Potem już tylko wspólne zdjęcia, autografy i rozmowy. Z rąk p. Oli Kozery otrzymaliśmy mnóstwo gadżetów i upominków , będących nagrodą za udział w konkursie zorganizowanym dla kibiców podczas meczu z Lotosem Trefl Gdańsk (21.12.2016r.). 

Więcej zdjęć w galerii szkolnej: 

http://www.gimnazjum.malogoszcz.eu/

 

 

 

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

   
© Gimnazjum Publiczne w Małogoszczu