Menu  

   

AKCJA NOC BIBLIOTEK W NASZEJ SZKOLNEJ BIBLIOTECE

Szczegóły

 

Miło nam poinformować, że nasza szkolna biblioteka bierze udział w akcji NOC BIBLIOTEK.

IV wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek odbędzie się w sobotę 9 czerwca 2018 r. Głównym organizatorem jest CentrumEdukacji Obywatelskiej.  Hasło tegorocznej akcji to "RzeczpospoCzyta" - w wyjątkowym roku 100 lat niepodległości Polski czytamy polską literaturę, oglądamy ilustracje polskich twórców, twórczo zajmujemy się rodzimą sztuką, przyrodą, poznajemy polską historię sprzed stulecia i tę bliższą, a także wyobrażamy sobie Polskę za 100 lat. Mamy nadzieję, że tym hasłem zainspirujemy Was do wielu niekonwencjonalnych działań.

W ramach akcji zaproponujemy Wam drodzy uczniowie wiele atrakcji :

  • ØPODRÓŻ W PRZYSZŁOŚĆ, CZYLI POLSKA ZA 100 LAT

Ø  CZYTAM SOBIE, BO... CZYTANIE PORUSZA

Ø  LITERACKIE CONIECO, CZYLI KUBUŚ PUCHATEK W BIBLIOTEKACH

Ø  BIBLIOTEKA MARZEŃ - WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI

Ø  NIE OCENIAJ KSIĄŻKI PO OKŁADCE…

Zapraszamy serdecznie już dziś wszystkich miłośników książek i tych niezdecydowanych też! Na bieżąco będziemy Was informować o zaplanowanych działaniach w ramach ogólnopolskiej akcji – koordynatorzy projektu: Wioletta Fraczek, Renata Kowalczyk i Agnieszka Wojarska.

 

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

   
© Gimnazjum Publiczne w Małogoszczu