Kiermasz używanych podręczników.

Szczegóły
Nadrzędna kategoria: Wien - Małogoszcz
Kategoria: Biblioteka
Opublikowano: piątek, 19, czerwiec 2015 09:32
Marzena Niechciał

Od 22 czerwca 2015 r biblioteka szkolna ogłasza Kiermasz Używanych Podręczników.

Podczas kiermaszu zostaną udostępnione stanowiska,  gdzie wszyscy chętni będą mogli kupić lub sprzedać używane podręczniki zgodnie z obowiązującą podstawą programową dla uczniów  gimnazjum klas II i III, natomiast uczniowie rozpoczynający naukę w klasie I  gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016 otrzymają darmowe podręczniki. Zapraszamy chętnych do sprzedży i kupna książek. Każda książka powinna być opatrzona ceną.
Prosimy o właściwe przygotowanie podręczników do sprzedaży (zdjęcie starych okładek, wymazanie gumką popisanych stron i dołączenie kartki z ceną).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Odpowiedzialna: p. Marzena Niechciał

PROCEDURA OBROTU UŻYWANYMI PODRĘCZNIKAMI

1. Używane podręczniki może sprzedać i kupić każdy uczeń naszej szkoły z klas II- III .

2. Obrót używanymi podręcznikami będzie odbywał się w ostatnim tygodniu roku szkolnego 2014/2015 w dniach i godzinach pracy biblioteki.

3. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży wyceniają uczniowie. Przy wycenie należy wziąć pod uwagę stan podręcznika. Cena nie może przekraczać 70% wartości nowego podręcznika.

4. Każdy uczeń przed sprzedażą i zakupem podręczników jest zobowiązany do zapoznania się ze szkolnym zestawem podręczników obowiązujących w kolejnym roku szkolnym.

5. Wszelkich informacji na temat kiermaszu udzielają nauczyciele:
Renata Kowalczyk, Ewa Sobczyk, Marzena Niechciał.

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter