Menu  

   

Skład Samorządu Uczniowskiego

Szczegóły

SAMORZĄD SZKOLNY 2016/2017

 

Przewodnicząca: Milena Stańczyk

Z-ca przewodniczącej: Anna Borowska

 

 

SEKCJA PORZĄDKOWA

Maliszewska Matylda

Zdeb Jakub

Dziura Katarzyna

 

SEKCJA PLASTYCZNA

Jurczak Natalia

Szymkiewicz Klaudia

Dróżdż Marta

 

SEKCJA KULTURALNA

Nawrot Tomasz

Bień Kinga

Włodarczyk Amelia

 

SEKCJA TECHNICZNA

Strojny Piotr

Smuga Jakub

Szczepańczyk Jakub

Szymkiewicz Oliwer

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Ewelina Rachuba

 



 

SAMORZĄD SZKOLNY 2015/2016

Przewodnicząca - Julia Szymkiewicz

Zastępca przewodniczącej - Aleksandra Walczak

Sekretarz - Kinga Bień

Skarbnik - Karolina Szymkiewicz

 

SEKCJA PLASTYCZNA

  • Anna Borowska

  • Milena Stańczyk

  • Julia Mazur

SEKCJA KULTURALNA

  • Weronika Celejowska

  • Klaudia Szymkiewicz

  • Julia Bebel

SEKCJA PORZĄDKOWA

  • Oskar Petelicki

  • Magdalena Szczurkowska

  • Szymon Pustół

SEKCJA TECHNICZNA

  • Kacper Szymkiewicz

  • Patryk Sołtys

  • Bartłomiej Woźnica

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Justyna Wojciechowska



 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
rok szkolny 2014/2015

mgr Piotr Róg

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodnicząca – Patrycja Kubarska

Z-ca przewodniczącej – Julia Szymkiewicz

Skarbnik – Sylwia Niechciał

Sekretarz – Jakub Żak

 

Sekretarz -  Patryk Sołtys

 

 

Sekcja Kulturalna

Grzegorz Dudek

Aleksandra Walczak

Mateusz Krupa

Paulina Babiarz

Michał Ćwiklik

Jakub Zaborowicz

Karolina Bień

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
rok szkolny 2013/2014

mgr Marek Woźnica

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodnicząca – Agata Piekaj

Z-ca przewodniczącej – Weronika Szaba

Skarbnik – Bartłomiej Woźnica

Sekretarz – Dawid Wiater

SEKCJA KULTURALNA

Wijas Wiktoria
Dudek Grzegorz
Ćwiklik Michał
Kielesińska Łucja
Orzeł Weronika

SEKCJA PLASTYCZNA

Bień Karolina
Kubarska Patrycja
Baran Karolina
Szymkiewicz Aleksandra
Szymkiewicz Katarzyna
Przywała Klaudia
Nowakowska Kinga
Pierzchnica Karolina

SEKCJA PORZĄDKOWA

Krzyżyk Szymon
Tracz Przemysław
Nowaczek Michał
Rudkiewicz Jakub
Włodarczyk Norbert
Machnik Kacper
 
SEKCJA TECHNICZNA
Sebastian Kozioł
Michał Smoręda

 

 

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
rok szkolny 2012/2013

mgr Urszula Woźnica

mgr Urszula Woźnica

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 

Przewodnicząca – Joanna Pieczaba

Z-ca przewodniczącej – Agata Piekaj

Skarbnik – Olaf Mućk

Sekretarz – Natalia Dziwoń

 

SEKCJA KULTURALNA

Aleksandra Mróz
Filip Borowski
Natalia Dziwoń
Wiktoria Supernat
Szymon Polak

 

SEKCJA PLASTYCZNA

Kinga Nowakowska
Ewa Sikorska
Weronika Szaba
Nadia Krzeszowska
Łucja Kielesińska

 

SEKCJA PORZĄDKOWA

Kacper Cieślicki
Marek Molenda
Krzysztof Sosnowski
Radosław Stańczyk
Karol Wąchała
Patryk Karasiński
Dominik Kozieł
 
 
SEKCJA TECHNICZNA
 
Sebastian Kozioł
Nataniel Karkocha 
 

 

Samorzad Uczniowski Publiczne Gimnazjum Malogoszcz z opiekunem

Samorzad Uczniowski Publiczne Gimnazjum Malogoszcz

Samorzad Uczniowski Publiczne Gimnazjum Malogoszcz

 

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
   
© Gimnazjum Publiczne w Małogoszczu