2013/2014

Szczegóły

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

rok szkolny 2013/2014

Lp.

Udział uczniów w konkursach,
olimpiadach przedmiotowych

Etap
konkursu

Ilość uczestniczących uczniów/osiągnięcie

  1.  

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Będzin 2013 r.  

międzynarodowy

Marta Gawor kl. IIIA - udział

2.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939- 45. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej”.

ogólnopolski

Laureat etapu wojewódzkiego - Daniel Skrobot

3.

X Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ,,Z poprawną polszczyzną na co dzień"

ogólnopolski

Finalistka - Pola Niechciał kl.IIIB; udział 7 uczniów

4.

X Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ,,Fraszka"

ogólnopolski

Wyróżnienie Magdalena Ługowska kl. IIIB; udział 5 uczniów

5.

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Pionier 2013

ogólnopolski

Wyróżnienie (15 miejsce) Grzegorz Dudek kl. IB; udział 10 uczniów

6.

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

ogólnopolski

Wyróżnienie: IIA - Natalia Hajduk, Jolanta Jagodzińska, Weronika Szaba, Maria Turek, IIB - Michał Bąk, Karolina Binek, Karolina Szymkiewicz; udział 13 uczniów.

7.

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"

ogólnopolski

Najlepszy wynik Krzysztof Lis kl. III C, Wyróżnienie Olaf Górnicki kl. IIID, udział15 uczniów

8.

Turniej piłkarski Coca Cola Cup

ogólnopolski

V miejsce w województwie świętokrzyskim

9.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy Dalekich i losy Bliskich- życie Polaków w latach 1914- 1989”.

ogólnopolski

Zakwalifikowanie się pracy ucz. Katarzyny Bebel kl. IIIC do etapu wojewódzkiego

10.

Konkurs informatyczny Google.doodle

ogólnopolski

Udział 2 uczennic

11.

Ogólnopolski Konkurs Albus 2014

ogólnopolski

Udział 10 uczniów - dyplomy uznania

12.

Ogólnopolski Konkurs Literacki Graj, opowiadaj i pisz ze Story Cubes.

ogólnopolski

Ewa Sikorska kl. IIIB - udział

13.

Ogólnopolski Konkurs  A to moja bajka właśnie

ogólnopolski

Nadia Krzeszowska kl. IIIC - udział

14.

Konkurs literacki w ramach ogólnokrajowego konkursu "Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń”

ogólnopolski

Udział 8 uczniów: IB - Sylwia Niechciał, IIa - Natalia Hajduk, Maria Turek, IIIA - Anna Chudebska, Urszula Dzwonek,
Elwira Nowaczek, Piotr Kupczyk, Aleksandra Szymkiewicz

15.

X Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień

ogólnopolski

Udział w II etapie: Maria Turek (IIA), Grzegorz Dudek (IB)

16.

Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży z cyklu ,,Wielcy znani i nieznani” XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Rybnik 2014  ,,Salvador Dali - paleta snów” - konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

ogólnopolski

Udział 8 uczniów, bez sukcesów

17.

Ogólnopolska Olimpiada Pionier z języka angielskiego organizowana przez IRO-Instytut Rozwoju Oświaty

ogólnopolski

Udział 4 uczniów

18.

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "Pegaz"

ogólnopolski

Udział 13 uczniów w I etapie

19.

Rozgrywki piłkarskie dziewcząt Coca Cola Cup 2014.

ogólnopolski

Udział 10 uczennic

20.

XII Wojewódzki  Konkurs Języka  Niemieckiego

wojewódzki

Laureat -  Michał Smoręda, uczeń klasy IIID

21.

XI Wojewódzki Konkurs Historyczy

wojewódzki

Finalista etapu wojewódzkiego Daniel Skrobot

22.

XI Wojewódzki Konkurs Geograficzny

wojewódzki

Finalista - Grzegorz Dudek klasa 1B

23.

XI Wojewódzki Konkurs Biologiczny

wojewódzki

Finalistka - Elwira Nowaczek kl. IIIA; udział 9 uczniów

24.

XI Wojewódzki Konkurs Biologiczny

wojewódzki

Finalista - Olaf Górnicki - kl.III D

25.

XI Wojewódzki Konkurs Chemiczny

wojewódzki

Finalista - Krzysztof Lis III C

26.

Konkurs wokalny Wolność  znaczy Ojczyzna  

wojewódzki

Finalistka - Klaudia Stańczyk kl. IB

27.

VIII Świętokrzyski Przegląd Teatrów Szkolnych w języku angielskim

wojewódzki

I miejsce w województwie, udział 17 uczniów

28.

Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek Kielce 2013 r.  

wojewódzki

I miejsce - Marta Gawor kl. IIIA

29.

Wojewódzki Konkurs fotograficzny ,,Piękno Ziemi  Świętokrzyskiej/Ojczystej” - konkurs organizowany przez Liceum Ogólnokształcące w Małogoszczu

wojewódzki

II miejsce
i wyróżnienie

30.

Wojewódzki Minimundial „Echa Dnia”

wojewódzki

III miejsce w województwie świętokrzyskim

31.

Turniej Koszykówki Dziewcząt

wojewódzki

III miejsce w półfinale wojewódzkim; udział 12 uczennic

32.

Konkurs „Odjechani Muzofani”  

wojewódzki

Wyróżnienie - Marta Gawor kl. IIIA

33.

XI Wojewódzki Konkurs Fizyczny

wojewódzki

Udział w II etapie (powiatowym)- Krzysztof Pakaszewski kl. IIID

34.

Wojewódzkim Konkursie „Bezpieczne stadiony kulturalne kibicowanie”

wojewódzki

II miejsce; udział 25 uczniów

35.

XI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

wojewódzki

Udział w etapie powiatowym -  Michał Bąk kl. IIB

36.

XII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

wojewódzki

Udział 3 uczniów; bez dalszych osiągnięć

37.

Konkurs wokalny Joy of singing Włoszczowa.

wojewódzki

Marta Gawor kl. IIIA - udział

38.

XI Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

wojewódzki

Do II etapu powiatowego zakwalifikowali się: Urszula Dzwonek (IIIA),Maria Turek (IIA), Grzegorz Dudek (IB)

39.

Sztafetowe Biegi Przełajowe (dziewczęta)

wojewódzki

I miejsce w etapie powiatowym. Udział w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych (14 uczennic)

40.

XVI Wojewódzkie Biegi Przełajowe w Tokarni „Memoriał Zdzisława Stawiarza”

wojewódzki

V miejsce - Jan Zawłocki ID; udział 7 uczniów

41.

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych w Nowinach.    

wojewódzki

X miejsce - drużyna chłopców; udział 12 uczniów

42.

XI Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

wojewódzki

Nadia Krzeszowska kl. IIIC - udział

43.

II Świętokrzyskiego Turnieju Innowacji i Kreatywności dla gimnazjalistów

wojewódzki

Udział 3 uczniów; Sylwia Niechciał kl IB, Jakub Rudkiewicz kl IB, Grzegorz Dudek kl IB

44.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Adama Jarubasa w Jędrzejowie.

powiatowy

I miejsce

45.

Konkurs fotograficzny ,,Krajobraz zimowy”  - konkurs organizowany przez  Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego w Jędrzejowie

powiatowy

I miejsce,
udział 12 uczestników

46.

XIV gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt, V mistrzostwa powiatu.

powiatowy

II miejsce,
udział 12 uczennic

47.

Powiatowy Konkurs Plastyczny na plakat pod hasłem "Żyję bez ryzyka"

powiatowy

III miejsce,
Mateusz Krupa kl. IA

48.

XI edycja Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt

powiatowy

IV miejsce,
udział 12 uczennic

49.

Powiatowy konkurs historyczny ,,O żołnierzach wyklętych"

powiatowy

Udział 2 uczniów - Natalia Hajduk kl. IIA i Daniel Skrobot. VIII i IX miejsce w klasyfikacji generalnej na 19 uczestników

50.

Udział w Powiatowej Lidze Gimnazjalnej Piłki Siatkowej Chłopców.

powiatowy

Udział 12 uczniów

51.

„Bombowa ozdoba choinkowa”  - konkurs organizowany przez Dom Kultury w Małogoszczu

gminny

I, II, III miejsce oraz dwa wyróżnienia

52.

Konkurs fotograficzny ,,Perełki naszej gminy w kalendarzu 2015” 

gminny

I miejsce: Urszula dzwonek kl. IIIA,
II miejsce: Ewa Sikorska kl. IIIB. W kalendarzu na 2015r. pojawią się zdjęcia Elwiry Nowaczek kl. IIIA i p. Doroty Kosik.

53.

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek organizowany przez GOK w Małogoszczu

gminny

Udział 12 uczniów

54.

70 Rocznica Bitwy pod Monte Cassino GOK Małogoszcz

gminny

Udział 10 uczniów

55.

Prezentacje Gminne  GOK  

gminny

Marta Gawor kl. IIIA - udział

56.

Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

rejonowy

Wyróżnienie - Justyna Pakaszewska kl. III B

57.

II Międzyszkolny Konkurs Poetycki im. Łukasza Uniejewskiego zorganizowany przez I LO im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie

międzyszkolny

Natalia Hajduk (IIA) - udział

58.

Szkolny konkurs „Najciekawsza gazetka okolicznościowa”

szkolny

I miejsce – 1B
  II miejsce – 2B
  III miejsce – 2A

59.

Szkolny Konkurs na Rymowankę Walentynkową w języku angielskim

szkolny

Udział 31

60.

Szkolny Konkurs Ortograficzny z języka Angielskiego

szkolny

Udział 42

61.

Szkolny Konkurs Piosenki w języku angielskim

szkolny

Udział 14

62.

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji w języku angielskim

szkolny

Udział 10

63.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

szkolny

Udział 13

64.

Szkolny konkurs „Najładniejsza ozdoba świąteczna”

szkolny

cała szkoła

65.

Szkolny konkurs „Stroik wielkanocny”

szkolny

cała szkoła

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
   
© Gimnazjum Publiczne w Małogoszczu